Prava drama desila se večeras na stadionu José Zorrilla u Valladolidu gde su u meču 2. kola španske La Lige snage odmerili domaći Real Valladolid i Barselona. Katalonski klub na kraju je slavio rezultatom 1:0, a pobedi je kumovala i VAR tehnologija koja je u 94. minutu domaćinu poništila pogodak.

Valladolid je već u sedmom minutu imao dobru priliku da stigne u vodstvo, međutim Marc-Andre ter Stegen je odbranio Enesa Unala.

Prvu priliku Barselona je imala u 22. minutu kada Dembele šutira, a njegov udarac odlazi pored gola, da bi u 30. minutu Unal imao drugu veliku priliku za Valladolid, ali Ter Stegen je opet bio na visini zadatka.

Do poluvremena je Barselona imala tri odlične šanse da stigne do vodstva, ali Suarez, Coutinho i Messi nisu uspeli da postignu pogodak.

E.Ćorović/ Foto:David Ramos/Getty Images