Fudbaleri Tutina pobedili su Jošanicu sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Srpske lige Zapad.

Domaćin je stekao dva gola prednosti golovima Aleksandra Popovića u 21. i Ifeta Đakovca u 35. minutu, a konačan rezultat postavio je Sead Hadžibulić u 78. minutu.

Hadžibulić je prethodno u poslednjem minutu prvog poluvremena propustio da realizuje jedanaesterac za novopazarskog srpskoligaša.

Posle nekompletnog kola, Jošanica je treća na tabeli sa sedam bodova, koliko ima i Tutin na petom mestu, dok je FAP, koji će u nedelju od 16.00 gostovati Drini iz Ljubovije, osmi sa šest bodova.

Jošanica će u narednom kolu dočekati Polet iz Ljubića, Tutin će gostovati Proleteru iz Mihajlovca, a FAP će biti domaćin ekipi Budućnosti Krušika 2014.