Beč -Novopazarski fudbaler Demir Avdić je nastavio golgetersku seriju u pripremnim utakmicama i večeras u pobedi FC Mauerwerk protiv FC Traiskirchen (Aut) postigao je pobedonosni gol u 88. minutu pokazavši da će biti veliko pojačanje bečkog kluba.

Ovo je bio njegov 6 gol u 5 utakmica a na terenu je proveo nešto više od 250 minuta ukupno.

Inače FC Mauerwerk na polovini sezone nalazi se na 1. mestu austrijske treće lige i prvi je kandidat za ulazak u veći rang.

Avdić je osim na ovoj bio strelac na utakmicama protiv FC Retz i to dva gola u pobedi 5:2, te protiv SV Neusiedl 3:3, Fach-Donaufeld u pobedi 1:0 i Floriddorfer AC 1:1.

Takmičenje se nastavlja sledećeg vikenda kada FC Mauerwerk gostuje trećeplasiranom Leobendorfu.