Novi Pazar – U 20.kolu Prve futsal lige KMF Novi Pazar pobedio je večeras KMF Ekonomac iz Kragujevca sa 8:3.

Na taj način Pazarci su naneli jedan od najtežih poraza Ekonomcu od nastanka kluba.

Rezultat na poluvremenu bio je 4:0 za domaćina, a strelci su bili Redžović, Jovanović, Sadović i Aleksić.

Na početku drugog dela igre autogolom igrača Novog Pazara Ekonomac je smanjio na 4:1.

U 26. minutu igrač Ekonomca Lazar Milosavljević zaradio drugu javnu opomenu i isključenje.

Redžović je dva puta pogodio nebranjenu mrežu za 6:1, zatim se u strelce upisao i golman Novog Pazara Mirza Hot, jedan od najboljih pojedinaca ove utakmice koji je svojim odbranama trasirao put ka pobedi.

Prednost domaćina je dmanjio Marko Perić na 7:2, ali je odlični Ninoslav Aleksić spoljnim delom stopala sa svoje polovine pogodio za 8:2.

Poslednji gol na meču delo je Ivankovića za konačnih Novi Pazar – Ekonomac 8:3.

Posle ove neverovatne pobede Novi Pazar se nalazi na četvrtom mestu prvoligaškog karavana sa 32 osvojena boda, dok je Ekonomac i dalje lider sa 54 poena.

Indeksonline /Foto :FB/KmfNP