NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar plasirao se u finale plej-ofa Prve futsal lige, pošto je u petak uveče posle produžetaka savladao gostujuću Novu Pazovu sa 4:1 i tako dobio polufinalnu seriju sa 2:0.

U regularnom toku nije bilo golova, a Nova Pazova je u prvom do dva petominutna produžetka, u 43. minutu, povela golom Stefana Stanojevića.

Elvedin Sadović je izjednačio u 44, a pobedu Pazarcima doneli su Ninoslav Aleksić u 45. i dvostruki strelac Milan Mutavdžić, koji je bio precizan u 48. i 49. minutu.

Utakmicu u dvorani Pendik pratilo je oko 500 gledalaca.

Pazar je prvi meč u Novoj Pazovi rešio u svoju korist rezultatom 5:0.

Novi Pazar se prvi put u klupskoj istoriji plasirao u finale plej-ofa, gde će se u seriji na dve pobede boriti za titulu sa Ekonomcem.

Posle pobede na domaćem terenu od 6:0, desetostruki šampion države iz Kragujevca u revanšu je u petak uveče slavio protiv Srpske u Beogradu sa 7:2.