NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar savladao je večeras gostujuću ekipu Vintersporta sa 6:4, pa je u četvrtfinalnoj seriji na dve pobede poveo sa 1:0.

Sastav iz Niša stigao je do dva gola prednosti preko Predraga Jovanovića u 10. i Milana Miljkovića u 12. minutu, a u poslednjem minutu prvog poluvremena Elvedin Sadović smanjio je na 1:2.

Marko Cenić je u 21. minutu ponovo vratio goste na “plus dva”, Eldin Redžović je u 25. pogodio za 2:3, da bi dva minuta kasnije Mersid Radetinac propustio da izjednači iz kaznenog udaraca sa šest metara zahvaljući odbrani golmana Vintersporta Milana Pavlovića.

Posle pogotka Marka Ilića u 31. minutu rezultat je glasio 2:4, u istom minutu Dušan Kostić bio je precizan za 3:4, a Milan Mutavdžić je u golovima u 39. i dva puta u 40. minutu doneo Pazarcima treću pobedu u isto toliko mečeva sa Vintersportom ove sezone.

Utakmicu u dvorani Pendik pratilo je oko 250 gledalaca.

Revanš u Nišu biće odigran najverovatnije u petak, 10. maja, dok je eventualna “majstorica” u Novom Pazaru predviđena za 15. maj.