Novi Pazar – Na konferenciji za novinare posle utakmice OKK Novi Pazar i KK Partizan koja je završena pobedom gostiju 81:66 utiske su podelili treneri ekipa.

Andrea Trinkijeri : “Čestitam Oliveru Popoviću na tvrdoj i poštenoj partiji njegovog tima.

Mislio sam da će utakmica biti takva i takva je i bila.

Oni su pogađali teške šuteve, a kad imaš ovakav ambijent to je i normalno da se dešava.

Ovo neće biti lak teren nizakoga.”

Trrner domaćih bio je jasan :” Imali smo pad koncentracije krajem druge četvrtine, što je partizan znalački iskoristio.

U drugom poluvremenu njihova odbrana je bila na visokom nivou što nismo mogli da ispratimo.

Svaku našu grešku u napadu i odbrani oni su koristili. Ipak, moji igrači su imali dobar pristup, dali su svoj maksimum.

Partizan se nije opuštao, igrao je ozbiljnu košarku, na kraju, kvalitet fizički i košarkaški na kraju je presudio u korist crno-belih. ”