Defanzivac u 92. minuti sa 60 metara pogodio direktno iz slobodnog udarca

KUALA LUMPUR – Utakmicu malezijskog FA cupa između Pahanga i Peraka (3:1) obeležio je neverovatan pogodak iz slobodnog udarca postignut sa udaljenosti od 60 metara.

Pahang je u prvom meču slavio rezultatom 3:1 pa će u revanšu braniti stečenu prednost, a susret između pomenute dve ekipe obeležio je neverovatan pogodak u 92. minuti susreta koji je postignut iz slobodnog udarca sa udaljenosti od 60 metara.

Domaći su golovima Goulona i Sumareha poveli sa 2:0, ali je važan gol u gostima za Perak postigao Partiban u 54. minuti.

Kada su svi očekvali da će ovaj susret biti završen tim rezultatom, na scenu je stupio domaći igrač Goulon koji je u 90. minuti postigao neverovatan pogodak.

On je iz slobodnog udarca sa 60 metara, odnosno sa svoje polovine terena, direktno šutirao prema gostujućem golu, a taj udarac bio je neodbranjiv za gostujućeg golmana koji nije uspeo da se na vreme vrati na liniju.