NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar savladao je večaras na domaćem terenu posle produžetaka ekipu Ekonomca sa 5:3, pa je u finalnoj seriji plej-ofa Prve futsal lige na dve pobede rezultat trenutno 1:1.

Gosti iz Kragujevca su preko Igora de Souse u 10. i Lazara Milosavljevića u 11. minutu stekli dva gola prednosti, ali je Pazar do poluvremena izjednačio, a strelci su bili Elvedin Sadović u 18. i Ninoslav Aleksić u 20. minutu.

Igor je drugi put bio precizan u 27. minutu za novo vođstvo Ekonomca, da bi šest minuta kasnije Milan Mutavdžić iz kaznenog udarca sa šest metara izjednačio na 3:3 i uveo utakmicu u produžetke.

U dodatnih 10 minuta Novi Pazar je stigao do trijumfa golovima Eldina Redžovića u 46. i Aleksića u 48. minutu.

Meč u dvorani Pendik pratilo je oko 700 gledalaca.

Majstorica za titulu na programu je u sredu u Kragujevcu, a Novopazarci će zbog žutih kartona nastupiti bez Ilhana Karišika, Mutavdžića, Redžovića i Aleksića.