BEOGRAD – Fudbaleri Liverpula pobedili su danas u gostima Sautempton sa 2:1, u utakmici drugog kola Premijer lige.

Drugu pobedu Liverpulu u novom šampionatu doneli su Sadio Mane golom u finišu prvog poluvremena i Roberto Firmino u 71. minutu.

Strelac jedinog gola za domaći tim bio Deni Ings u 83. minutu.

Ekipa Jirgena Klopa u narednom kolu dočekuje Arsenal, koji je ranije danas slavio protiv Barnlija sa 2:1.

Fudbaleri Evrtona pobedili su na svom terenu Votford sa 1:0, a strelac je bio Bernard u desetom minutu.

Norič je upisao prvu pobedu pošto je bio bolji od Njukasla sa 3:1. Strelac sva tri gola za pobednički tim postigao je Temu Puki, u 32, 63. i 75. minutu.

Bornmut je slavio u gostima protiv Aston Vile sa 2:1, dok su Brajton i Vest Hem odigrali nerešeno 1:1.

Kasnije danas sastaju se Mančester siti i Totenhem.