NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je u Kragujevcu ekipu Ekonomca sa 7:1, u utakmici sedmog kola Prve futsal lige.

Domaćin je poveo golom Lazara Marinkovića u trećem minutu, a Pazar je do odmora izjednačio preko Milana Mutavdžića u 14. minutu.

Gosti su dominirali u nastavku, kada su mrežu desetostrukog uzastopnog prvaka države pogađali Dejan Jovanović u 28. i 29, Jakup Ramadan u 31, Eldin Redžović u 34, Ninoslav Aleksić u 36. i Ensar Redžović u 40. minutu.

Pazarci su meč završili bez Predraga Jovanovića, koji je isključen u 32. minutu, a pre toga sa klupe je u 18. minutu udaljen trener vicešampiona Srbije Marko Gavrilović.

Meč u dvorani Jezero pratilo je oko 300 gledalaca.

Posle prvog trijumfa u Kragujevcu od osnivanja kluba, Novi Pazar je drugi na tabeli sa 18 bodova, dok je Ekonomac na sedmoj poziciji sa četiri boda.

Pazar će u narednom kolu gostovati ekipi Zemun Samo pravo, a Ekonomac timu FON-a.