NOVI PAZAR – Fudbaleri Budućnosti pobedili su u Arilju ekipu Jošanice sa 4:1, u utakmici prvog kola Srpske lige Zapad.

Trostruki strelac za domaćina bio je Gradimir Grujičić, koji je bi precizan u 12, 20. i 55. minutu, dok je mrežu Jasmina Koča u 65. minutu pogodio Nikola Ivanović.

Jedini pogodak za novopazarsku ekipu postigao je Dženan Plojović u 51. minutu, a golman Jošanice Koč je u 12. minutu odbranio jedanaesterac, koji je izveo Dragan Jovanović.

Tutin je na startu prvenstva na domaćem terenu savladao Slogu 33 iz Petrovca na Mlavi sa 1:0, a gol vredan tri boda postigao Dino Skenderović u 38. minutu.

Bane 1931 poražen je u Raški od požarevačkog Mladog radnika 1936 rezultatom 1:3.

Jošanica će u drugom kolu dočekati Mačvu 1929 iz Bogatića, Tutin će gostovati Budućnost Krušiku 2014 iz Valjeva, a Bane 1931 timu GFK Slobode iz Užica.