NOVI PAZAR/BEOGRAD – Klub malog fudbala FON pobedio je ekipu Novog Pazara sa 5:3 i osvojio titula prvaka Srbije, a po završetku meča došlo je do verbalnog sukoba igrača dva tima, posle kojeg je lice koje je sa tribina ušlo na teren udarilo lekara gostiju Denisa Bošnjaka.

Pazar je poveo golom Veroljuba Vukadinovića u šestom minutu, a dva minuta kasnije izjednačio je Uroš Krasnić.

Domaćin je nakon autogola Milana Mutavdžića u 10. minutu došao do prednosti, koju je uvećao Vladimir Lazić iz kaznenog udarca sa šest metara u 20. minutu.

Novopazarci su u 21. minutu najpre smanjili drugim pogotkom Vukadinovića, a potom i izjednačili preko Andreje Stojčevskog, da bi Marko Radovanović u 25. minutu pogodio za vođstvo FON-a od 4:3.

Konačan rezultat svojim drugim golom postavio je Krasnić u 40. minutu.

Po završetku meča došlo je najpre do verbalnog sukoba nekih igrača dva tima, posle čega je lice koje je s tribina ušlo u teren pesnicom u lice udarilo lekara gostujuće ekipe Denisa Bošnjaka.

Kako nezvanično saznajemo, Bošnjak je zbrinut na Vojno-medicinskoj akademiji.

FON je finalnu seriju plej-ofa za prvaka države dobio ukupnim rezultatom 3:2.