Naslovna Sport Futsal KMF Novi Pazar novom pobedom protiv FON-a obezbedio majstoricu u Beogradu

KMF Novi Pazar novom pobedom protiv FON-a obezbedio majstoricu u Beogradu

NOVI PAZAR – Klub malog fudbala Novi Pazar pobedio je večeras gostujuću ekipu FON-a sa 6:5, pa će o prvaku države odlučiti peti meč, koji je na programu predstojećeg vikenda u Beogradu.

Domaćin je poveo golom Elvedina Sadovića već u prvom minutu, da bi Marko Radovanović u petom izjednačio na 1:1.

Pazarci su na poluvreme otišli s minimalnom prednošću, pošto je Milan Mutavdžić u 19. minutu krunisao jednu od najlepših akcija na utakmici.

Vladimir Lazić je u 22. minutu pogodio za 2:2, ali je odmah u narednom Ninoslav Aleksić vratio vođstvo timu Vladana Cvetanovića.

Gosti su zahvaljujući Srđanu Brkiću u 24. minutu još jednom stigli do rezultatskog egala, a potom su drugim golom Radovanovića u 26. i pogotkom Lazara Petraševića u 28. minutu pobegli na plus dva – 3:5.

Pazarci su do kraja susreta napravili veliki preokret preko Lazara Milosavljevića i drugi put Mutavdžića u 30, Veroljuba Vukadinovića u 32. i dvostrukog strelca golmana Mirze Hota u 40. minutu za konačnih 8:5 i izjednačenje u finalnoj seriji na 2:2 u pobedama.