NOVI PAZAR – Fudbaleri Novog Pazara pobedili su danas na domaćem terenu tim Radničkog iz Niša sa 2:1, u utakmici devetog kola Super lige Srbije.

Gosti su poveli golom Miljana Škrbića u 18. minutu iz jedanaesterca, koji je dosuđen posle prekršaja Adnana Islamovića nad Branislavom Tomićem.

Pazar je izjednačio u 37. minutu pogotkom Luke Ratkovića, kojem je asistirao Adnan Islamović.

Tri boda ekipi trenera Kenana Kolašinca, koji se posle 10 meseci vratio na klupu Novopazaraca, doneo je Almir Aganspahić u 78. minutu, posle dodavanja Tamirlana Džamalutdinova.

Posle nekompletnog kola, Nišlije zauzimaju 11. poziciju sa devet bodova, dok je Novi Pazar na 13. mestu i ima sedam bodova, uz meč manje.

Novi Pazar u 10. kolu gostuje kragujevačkom Radničkom 1923, a Radnički iz Niša dočekuje tim Metalca.