NOVI PAZAR – U trećem kolu ARKUS Super lige, rukometaši Novog Pazara na svom parketu u dvorani Pendik savladali su ekipu Obilića iz Beograda rezultatom 32:25.

U izvanrednoj rukometnoj predstavi u timu Novog Pazara sve je funkcionisalo besprijekorno. Već nakon privh trideset minuta bilo je jasno da će bodovi, uprkos nadanjima rukometaša Obilića, ostati u Novom Pazaru.

Sjajan je na golu bio večeras golman domaćih Miloš Rajičić. Šta reći o igri MVP-ija ove utakmice krilnog napadača Danijela Radisavljevića koji je zabio osam golova, pa kapitena Rakića, onda Stojanovića koji se razigrao u drugom poluvremenu, “eksplozivnog” Slavuljice, neprikosnovenog u odbrani Garija Medjedovića. Karanovića koji se borio kao lav na liniji od šest metara, te Mrvaljevića, Mujčinovića i Dimitrijevića.

Pa ipak ovu utakmicu su obeležila dvojica momaka koji su postigli svoje prvence u Super ligi-Murat Brunčević i Ahmed Baćićanin.

U narednom kolu Novi Pazar se u Beogradu sastaje sa ekipom Crvene Zvezde.