Naslovna Sport Futsal Futsaleri Novog Pazara se nakon poraza u Loznici plasirali u četvrtfinale plej-ofa

Futsal tim Novog Pazara izgubio je u Loznici od Loznice Grada 2018, bilo je 4:0 za domaćina, u utakmici 17. kola Prve lige Srbije.

Trijumf lidera prvenstva nagovestio je Marko Perić već u prvom minutu, a do poluvremena precizan je bio i Denis Ramić u sedmom minutu.

Lozničani su u nastavku postigli još dva pogotka preko Mladena Kocića u 27. i Aleksandra Milovanovića u 31. minutu.

Loznica Grad je prva na tabeli sa 38 bodova, dok je Novi Pazar šesti sa 26 bodova i sa te pozicije igraće u četvrtfinalu plej-ofa.

Pazarci u 18. kolu, poslednjem u regularnom delu sezone, dočekuju tim Konjarnika, a Loznica Grad 2018 gostuje Bečeju 2003.