Fudbaleri Jošanice pobedili su danas gostujući tim Ratine sa 3:1, u utakmici 13. kola Zone Šumadijsko-Raška.

Ekipa Jošanice povela u prvom poluvremenu posle autogola igrača Ratine, dok je drugi pogodak postignut takodje iz auto gola početkom drugog poluvremena.

Konačan rezultat postavio je golgeter Jošanice Plojović pred kraj utakmice.

Jošanica je sa novim rukovdostvom kluba uz novog trenera Gurdijeljca zabeležila treću uzastopnu pobedu. Posle današnjeg kiksa (3:3) komšijskog rivala Baneta iz Raške, Jošanica je ovo pobedom preuzela prvu poziciju na tabeli.

Jošanica će u poslednjoj utakmici u ovoj prvoj polusezoni gostovati sledećeg vikenda ekipi Šumadije iz Kragujevca, gde će probati da još jednom pobedom zadrži vrh tabele, kako bi već od naredne polusezene uz nekoliko pojačanja još jače jurišala ka Srpskoj ligi Zapad.