Naslovna FB Glavna Teniska reprezentacija Srbije eliminisana od Slovačke u Dejvis Kupu

Teniska reprezentacija Srbije eliminisana od Slovačke u Dejvis Kupu

KRALJEVO – Teniska reprezentacija Srbije eliminisana je u kvalifikacijama za završni turnir Dejvis kupa pošto je izgubila od Slovačke ukupnim rezultatom 0:3.
Posle jučerašnja dva poraza u singlu, Miomira Kecmanovića i Dušana Lajovića, danas je dubl Slovačke, Lukas Klajn i Igor Zelenaja, pobedio srpski tim Nikola Ćaćić i Miomir Kecmanović rezultatom 2:0 (7:6 (7:4), 6:3) za sat i 40 minuta i obezbedio pobedu i plasman na završni turnir.
Srbija uzela brejk već u prvom setu i povela sa 3:2, ali se ipak ušlo na kraju seta u taj-brejk koji su dobili Slovaci. U drugom setu, Slovačka je napravila dva brejka, a Srbija samo jedan, pa su se na kraju gosti u Kraljevu radovali velikoj pobedi.