KRUŠEVAC – Fudbaleri Partizana remizirali su danas na gostovanju Napretku u Kruševcu rezultatom 3:3 u utakmici četvrtog kola plej-ofa Superlige Srbije.
Aleksandar Filipović doveo je crno-bele u vođstvo pogotkom u šestom minutu, a onda je usledio preokret domaćina, uz dva gola Andrije Majdevca, u 19. i 51. i Nebojše Bastajića u 26. minutu.

Ipak, do kraja Aleksa Janković u 80. i Nikola Stevanović u 89. minutu (autogol), posle udarca Gajasa Zahida, sprečili su šesti uzastopni poraz crno-belih.

Istovremeno, TSC je savladao Radnički iz Kragujevca 4:3 i smanjio zaostatak u borbi za drugo mesto samo na dva boda.

Dvostruki strelac bio je Ifet Đakovac, u 10. i 56. minutu iz penala, Saša Jovanović pogodio je u šestom, a Nemanja Stojić u 15. minutu za visokih 4:0.

Posle toga ekipa iz Bačke Tople je “stala”, što su gosti iskoristili i umalo došli do izjednačenja.

Pogađali su Vajdi Sahli u 60, Stojić (autogol) u 79. i Nikola Bukumira u 90+2. minutu.

Od 18 sati igraju Vojvodina – Čukarički, a od 18.30 u Lučanima Mladost dočekuje Crvenu zvezdu.