Fudbaleri FAP-a iz Priboja ostvarili su pobedu u 11. kolu Srpske lige Zapad, savladavši ekipu Jošanice rezultatom 2:0.

Utakmica je odigrana na Gradskom stadionu u Priboju, a domaći tim je do trijumfa došao zahvaljujući brzim pogocima.

Strelci za FAP bili su Milan Bojović i Veljko Plazinić, koji su se upisali u strelce u razmaku od samo dva minuta, prvi u 32. minutu, a drugi u 34. minutu utakmice.

Ova efikasna serija omogućila je FAP-u da kontroliše igru i sigurnim korakom krene ka pobedi.

Sa ovom pobedom, FAP je preuzeo lidersku poziciju na tabeli sa 29 osvojenih bodova, što je deset više od drugoplasirane Loznice.

S druge strane, Jošanica se trenutno nalazi na devetom mestu sa 13 bodova, te će morati da se potruditi u narednim mečevima kako bi popravila svoj plasman.

U narednom kolu, Jošanica će imati priliku da se iskuša kao domaćin protiv Takova iz Gornjeg Milanovca, dok će FAP dočekati ekipu Metalca, takođe iz Gornjeg Milanovca.