Fudbaleri Partizana savladali su Čukarički rezultatom 3:1 u utakmici 13. kola Superlige Srbije

Ljudi su se vratili na stadion u Humsku!

FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIÆ/ nr

Strelci su bili Natho iz penala u 53. minutu, Filipović u 66., i Kalulu u 89. minutu za Partizan

Jedini gol za Čukarički postigao je Cvetko

FOTO TANJUG/ NEMANJA JOVANOVIĆ/ nr

Nakon velikih promena u Humskoj i imenovanja nove privremene uprave, za ovu utakmicu vlada veliko interesovanje i stadion u Humskoj bio je ispunjen posle dužeg vremena.

Utakmici se je prisutvovalo više od 17 hiljada ljudi.

Partizan je trenutno ima 23 bodova uz dve utakmice manje, dok je Čukarički ostao na 19 bodova

Čukarički je mnogo bolje ušao u meč imao nekoliko poluprilika.

Gosti su poveli u 24. minutu

Pogrešio je Natho na sredini terena, Tufegdžić mu je uzeo loptu, proterao kroz noge Iliću, potom uposlio Cvetkovića koji je bio sam na drugoj stativi, a ovaj rutinski ubacio loptu u. mrežu.

Čukarički je u finišu poluvremena propustio veliku priliku da duplira prednost kada je Cvetković pogodio stativu i lako mogao da postigne i drugi pogodak na ovom meču.

U nastavku bolja igra crno- belih.

Partizan je izjednačio sa penala u 53. minut.

Zbog duela Stavanovića i Jovanovića sudija Ilić je odlučio da dosudi penal za crno-bele. Bibars Natho je izveo najstrožu kaznu prevario golmana Mirkovića za izjednačenje u Humskoj.

Preokret i vođstvo Partizanu doneo je Filipović u 66. minutu

Partizan je poveo nakon kornera. Sjajno je centrirao Jurčević, a Filipović glavom poslao loptu u mrežu.