Site icon indeksonline.rs

Novom Pazaru preti zatvaranje tribina! Po ko zna koji put

FK Novi Pazar

Nema mira na Gradskom stadionu – Novi Pazar se ponovo nalazi pred zatvaranjem tribina. I to zbog serije incidenata u meču sa Tekstilcem (2:3).

Najveći incident dogodio se u 42. minutu, posle drugog gola Tekstilca. Rezervista gostujućeg tima, Dragoslav Burkić, pogođen je plastičnom flašom, sa tribina. Na sreću, nije bilo težih posledica.

Kasnije su ubačena još dva predmeta na teren, „proradio“ je i laser…

Kako je ocenio delegat Ljubiša Vujović meč je bio na ivici bezbednosti, pogotovo u trenucima kad je upotrebljivana pirotehnika.

Zabeležena su i skandiranja sa verskom konotacijom, vređani predsednik Srbije Aleksandar Vučić i počasni predsednik Novog Pazara, Rasim Ljajić.

Posle svega, prema najavama iz FSS, Novi Pazar će teško proći samo sa finansijskom kaznom.

Klubu sa Jošanice preti ponovno zatvaranje tribina, pogotovo što je i utakmicu sa Tekstilcem odigrao pred navijačima, ali tek uz prethodno ublaženu kaznu Disciplinske i etičke komisije Fudbalskog saveza Srbije.

Novopazarci su učinili sve da utakmica bude organizovana na zadovoljavajući način.

Sportklub

Exit mobile version