NOVI PAZAR – Fudbaleri Jošanice savladali su ekipu Loznice na Gradskom stadionu u Novom Pazaru sa 4:1, golovima Smajovića, Brunčevića, Ibrahimovića i Hadžibulića.

Jošanica je došla u vodstvo golom Sadina Smajovića u 37. minutu igre. Gosti su izjednačili brzim pogodkom ali je Brunčević u 45. minuti postavio konačan rezultat prvog poluvremena 2:1.

Jošanica je oštro krenula od starta drugog poluvremena. Tako je već nakon nepunih osam minuta igre drugog poluvremena mrežu gostiju zatresao fenomenalni Edis Ibrahimović.

Konačan rezultat utakmice od 4:1 postavio je Sead Hadžibulić u 70. minuti igre.

Golman Jošanice Jasmin Koč odbranio je u 78. minutu jedanaesterac, koji je izveo Stefan Tripković.

Jošanica je danas igrala utakmicu drugog dela šampionata na Gradskom stadionu protiv velikog rivala Loznice.

Jošanica nakon ove pobede ostaje na 4. poziciji na tabeli Srpske lige zapad sa 29 osvojenih bodova.