NOVI SAD – Fudbaleri niškog Radničkog pobedili su u Novom Sadu ekipu Proletera 3:2 (0:1) u uvodnom meču 4. kola plej-ofa Superlige Srbije.

Utakmicu je obeležio prvi strelac lige Nermin Haskić sa tri gola, u 50, 54. i 71. minutu, dok su za domaćina pogodili Srđan Vujaklija u 31. i Nemanja Čović u 61. minutu.

Nišlije su uspele da naprave preokret u drugom poluvremenu i približe se Zvezdi na tri boda, s tim da aktuelni šampion sutra na istom stadionu igra protiv Vojvodine.

Radnički je takođe, u prvoj polusezoni, slavio posle preokreta nad Proleterom u Novom Sadu (2:1) u meču koji je izazvao velike sumnje u regularnost…

Sutra su na programu preostale utakmice kompletnog 4. kola:

Plej-of: Vojvodina – Crvena zvezda (16 sati), Čukarički – Napredak (18), Partizan – Mladost (18).

Tabela: Crvena zvezda 48, Radnički 45, Mladost 32, Čukarički 31, Partizan 30, Napredak 27, Proleter 22, Vojvodina 20.

Plej-aut, sutra: Rad – Dinamo (16), Radnik – Voždovac (16), Zemun – Bačka (16), Mačva – Spartak (18).

Tabela: Spartak 23, Radnik 21, Voždovac 21, Mačva 20, Bačka 18, Rad 15, Dinamo 14, Zemun 14.

Tanjug /Foto :fkradnickinis_fb