Naslovna FEATURED NOVI PAZAR NEZAUSTAVLJIV! Napredak nemoćan protiv izabranika Gaćinovića

NOVI PAZAR NEZAUSTAVLJIV! Napredak nemoćan protiv izabranika Gaćinovića

Irfan Ličina

Fudbaleri Novog Pazara pobedili su večeras na domaćem terenu ekipu Napretka sa 2:1, u utakmici sedmog kola Super lige Srbije.

Pred praznim tribinama Džaizkoin arene, Pazar je poveo preko Mitra Ergelaša u 40. minutu.

Kruševljani su izjednačili golom Nemanje Krstića u 55. minutu, a pobedu Novopazarcima doneo je Andrija Majdevac u 78. minutu iz jedanaesterca.

Penal je dosuđen zbog igranja rukom Dejana Kerkeza, koji je i isključen zbog drugog žutog kartona.

Posle nekompletnog kola, Pazar je treći na tabeli sa 12 bodova, dok je Napredak na 14. mestu sa dva boda.

Novi Pazar u osmom kolu gostuje novosadskoj Mladosti, a Napredak igra protiv Radničkog u Nišu.