Sportske manifestacije u poslednjih nekoliko dana dovele su brojne posetioce u Novi Pazar. Predstoji i novogodišnji vašar, a ovdašnji hotelijeri očekuju da će i u decembru u naš grad doći brojni gosti.

Kapaciteti hotela Vrbak bili su popunjeni proteklih nekoliko dana, jer je Novi Pazar bio centar sportskih dešavanja. Direktorka ovog ugostiteljskog objekta Katarina Nešović kaže da je svaka manifestacija koja se organizuje u gradu od velikog značaja za poboljšanje turizima, jer u naš grad privlači veliki broj gostiju.

Predstoji i novogodišnji vašar, od kojeg ovdašnji hotelijeri očekuju da će privući turiste u Novi Pazar.

Nešović je ovogodišnju turističku sezonu ocenila kao dobru, te istakla da je veliki broj turista boravilo u Novom Pazaru. Najviše gostiju bilo je iz BIH.

U decembru kao I ranijih godina u Novi Pazar će doći i veliki broj naših ljudi koji žive I rade u inostranstvu, a koje će kao I inače, Novi Pazar spremno dočekati.