Čačak – U okviru 4.kola Zapadno-Moravske lige fudbaleri sjeničke Sloge pobedili su domaći tim Poleta iz Trbušana rezultatom 3:2.

Sloga je od samog početka preuzela inicijativu i stvarala prilike. Trud im se isplatio u 18.minutu kada je posle odlične akcije po levoj strani strelac bio Vitorović.

Polet dolazi do izjednačenja preko Vasiljevića u 47.minutu a neuspele ofsajd zamke Sloge.

Sjeničaci brzo stižu do nove prednosti, već u 53.minutu, posle solo prodora i pogotka najboljeg aktera meča Demira Avdića.

U 59.minutu posle asistencije Avdića mrežu trese Milošević i Sloga stiže do nedostižne prednosti.

Polet je do kraja meča uspeo samo da ublaži porez.

Sloga iz Sjenice se posle ovog kola nalazi na 4.mestu tabele sa 9 bodova a u sledećem kolu u komšijskom derbiju dočekuje Zlatar iz Nove Varoši.