spot_imgspot_img
sreda, jul 9, 2025
spot_imgspot_img

Načitanije ove nedelje

MUP: Telegram nalog na ime ministra Dačića lažan, tražićemo od SAD podatke o vlasniku

Ministarstvo unutrašnjih poslova obaveštava javnost da je na aplikaciji Telegram otvoren lažni nalog na ime ministra unutrašnjih poslova Ivica Dačić i navodi da će od nadležnih organa Sjedinjenih Američkih Država biti zatražena informacija o vlasniku datog broja telefona.

Kako je saopšteno, nalog je otvoren sa broja +18459725594, a otvoreno je i više drugih lažnih naloga sa imenom Ivice Dačića, što je prethodnih dana urađeno sa imenima više funkcionera i javnih ličnosti.

Uprava za tehniku MUP-a je zajedno sa VJT u Beogradu, Posebnog odeljenja za borbu protiv VTK, preduzima mere i radnje u cilju utvrđivanja identiteta lica koje je izvršilo KD lažno predstavljanje i uputila je zahtev Telegramu za brisanje ovog lažnog naloga.

Indeksonline/Tanjug

Najnovije

spot_imgspot_img

Najnovije